Node Subpages (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Options
el: Επιλογές

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
