Node Subpages (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu
