Node Subpages (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Options
he: אפשרויות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
