Node Subpages (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: Field
id: Bidang

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: View
id: Lihat

en: Options
id: Opsi

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Weight for @title
id: Bobot @title
