Node Subpages (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
