Node Subpages (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
