Node Subpages (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Weight
mr: मुल्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Options
mr: विकल्प

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
