Node Subpages (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Options
oc: Opcions

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
