Node Subpages (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: میدان

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Weight for @title
fa: وزن @title
