Node Subpages (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Options
ro: Opțiuni

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
