Node Subpages (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
