Node Subpages (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Options
da: Valg

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Tab Title
da: Fanetitel

en: Machine name
da: Internt navn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
