Node Subpages (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Options
hr: Opcije

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
