Node Subpages (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
