Node Subpages (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
