Node Subpages (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау
