Node Subpages (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Machine name
ne: मशीन नाम
