Node Subpages (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Tab Title
nl: Tabbladtitel

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data Source
nl: Databron

en: Between @a and @b
nl: Tussen @a and @b

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
