Node Subpages (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
