Node Subpages (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Options
sl: Možnosti

en: Machine name
sl: Strojno ime
