Node Subpages (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Tab Title
sv: Fliktitel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Between @a and @b
sv: Mellan @a och @b

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
