Node Subpages (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: حقل

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Options
ar: الخيارات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
