Node Subpages (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Options
az: Seçimlər

en: Machine name
az: Maşın adı
