Node Subpages (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Options
is: Möguleikar

en: Save changes
is: Vista breytingar
