Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Field
it: Campo

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: View
it: Visualizza

en: Options
it: Opzioni

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Data Source
it: Sorgente dati

en: Between @a and @b
it: Compresa tra @a e @b

en: Weight for @title
it: Peso per @title
