Node Subpages (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
