Node Subpages (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Options
pl: Opcje

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Between @a and @b
pl: Pomiędzy @a a @b

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
