Node Subpages (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Weight
uk: Вага

en: Field
uk: Поле

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Options
uk: Опції

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Tab Title
uk: Ім'я Закладки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Between @a and @b
uk: Між @a та @b

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Subpath
uk: Частина шляху
