Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
