Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Read more
ast: Lleer más

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
