Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Actions
be: Дзеянні

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Archive
be: Архіў

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: You must enter a valid e-mail address.
be: Вы павінны ўвесці слушны адрас e-mail

en: Anonymous
be: Ананім

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.
