Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
