Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
