Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Process
el: Επεξεργασία

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Included
el: Συμπεριλαμβάνεται

en: Excluded
el: Εξαιρείται

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.
