Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Read more
eo: Legu pli

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: The e-mail address %email is already taken.
eo: La retpoŝtadreso %email jam estas okupita.
