Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Actions
et: Toimingud

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Node type
et: Postituse liik

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Process
et: Protsess

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Included
et: Sisaldub

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: - Select -
et: - Vali -

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.
