Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
