Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
