Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: You must enter a valid e-mail address.
ne: तपाईले उपयुक्त ईमेल ठेगाना हाल्नु पर्छ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
