Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Read more
nn: Les meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: You must enter a valid e-mail address.
nn: Du må oppgje ei gyldig e-post adresse.

en: Anonymous
nn: Anonym
