Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Actions
pl: Akcje

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: You must enter a valid e-mail address.
pl: Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Process
pl: Proces

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Included
pl: Dołączone

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.

en: Queue
pl: Kolejka

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: Subscribe confirmation
pl: Potwierdzenie zapisania się

en: Unsubscribe confirmation
pl: Potwierdzenie wypisania się
