Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: - Select -
ps: - غوره -
