Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Archive
se: Vuorká

en: Created
se: Almmuhuvvon
