Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: The e-mail address %email is already taken.
hy: %email Էլ. փոստի հասցեն արդեն զբաղված է:
