Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Read more
is: Lesa meira

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Node type
is: Efnistegund

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: You must enter a valid e-mail address.
is: Þú verður að setja inn gilt netfang.

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: - Select -
is: - Velja -
