Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Process
lt: Procesas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: From address
lt: Nuo adresas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.

en: Subscribe confirmation
lt: Prenumeratos patvirtinimas

en: Unsubscribe confirmation
lt: Atsisakymo nuo prenumeratos patvirtinimas

en: Edit subscriber
lt: Redaguoti prenumeratorių
