Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Actions
sk: Akcie

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Process
sk: Spracovanie

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: The e-mail address %email is already taken.
sk: E-mailová adresa %email je už obsadená.

en: Queue
sk: Rad

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
