Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Subscribers
sv: Prenumeranter

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Read more
sv: Läs mer

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Archive
sv: Arkiv

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: You must enter a valid e-mail address.
sv: Du måste ange en giltig e-postadress.

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Process
sv: Behandla

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: From address
sv: Svarsadress

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: - Select -
sv: - Välj -

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.

en: Queue
sv: Kö
