Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Subscribers
tr: Aboneler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Archive
tr: Arşiv

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: You must enter a valid e-mail address.
tr: Geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz.

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Process
tr: İşlem

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Included
tr: Dahil

en: Excluded
tr: Hariç

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: The e-mail address %email is already taken.
tr: %email e-mail adresi zaten kullanımda.

en: Message settings
tr: İleti ayarları
