Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: You must enter a valid e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ནུས་ལྡན་ཞིག་འཇུག་དགོས།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།
